ילדים ונוער

הכנה ריגשית לכיתה א'

"בעקבות התלבטות הקשורה לבתי ׂ(6.5ׁׂ) הגעתי לאסתי, בהמלצה חמה של חברה טובה. לאחר שיחה טלפונית קבענו פגישה משפחתית. הפגישה הייתה מאד פורה, ראיתי בילדי צדדים שלא קיבלו ממני דגש עד לאותו המפגש. כבר לאחר הפגישה הראשונה  הרגשתי שהתהליך מוצלח. ראיתי שיותר נוח לביתי להגיד את אשר על ליבה ולשוחח איתי. ביתי מאד נהנתה להיפגש עם אסתי. היא קיבלה  חיזוקים וכלים שעזרו לה בחיי היום יום. התהליך עם אסתי הסתיים לאחר 5 מפגשים, וקיבלתי את ביתי מוכנה לכיתה א', כשהיא  מתמודדת עם מצבים חברתיים בצורה מאד בוגרת.  אסתי אנחנו רוצים להודות לך על התהליך והכלים שנתת. ממליצה עליך בחום לכל מי שאני מכירה" נ. קרן פז (אמא לבת 6.5)

פחד להיות לבד

פחד להיות לבד בגיל 10 א.ר (אמא לבן 10)  

בעיה פיזית ממקור רגשי

"הבן שלי בן 8. מאז שמלאו לו 5 אני מסתובבת בין אנשי מקצוע שונים כדי לעזור לו להתגבר על בעיה רגשית שסבל ממנה רבות. אחרי הרבה שנים של ניסיונות שונים בהמון שיטות, כמעט הרמתי ידיים. ואז שמעתי על אסתי. הייתי מלאת התלבטויות אם כדאי ללכת לעוד איש מקצוע, והספקות לא הפסיקו להציק לי. כל הזמן חשבתי מה יקרה אם דווקא זה יעזור… והפעם צדקתי. זו הייתה הפעם ששינתה את המצב. הוא אהב ללכת אליה, כל פעם חזר עם חוויות וכלים שעד היום הוא זוכר, והכי חשוב: אחרי מספר קטן של פגישות, הוא התגבר על הקושי שהיה לו ובנוסף קיבל ביטחון עצמי שהקפיץ אותו מעלה. אני ממליצה לכל אחד לא להרים ידיים, שווה ביותר. תודה לך אסתי." ל.ז (אמא לבן 8)  

בעיות התנהגות בבית ספר יסודי

שיפור התנהגות בבי"ס ע.כ  ( אמא לבן 10)

חרדת בחינות בגרות

המלצה - חרדת בחינות המלצה - חרדת בחינות בגרות ע.ב (גיל 17)   המלצה - חרדת בחינות נ.ו  (גיל 16.5)

חרדת מתמטיקה

להתגבר על פחד מבחינה
ק.ג (בן 17)
  המלצה חרדת בחינה במתמטיקה ג.ק (גיל 15)

שיפור בלימודים

מוטיבציה בלימודים מ.נ (אמא לבת 12)

פחד קיצוני מבעלי חיים מכל סוג

כשהגענו אליך עם ***, היא ספרה שהיא שאוהבת חיות, ואנחנו אמרנו שהיא פוחדת פחד קיצוני מבעלי חיים מכל סוג. פחדה עד כדי כך שהיא הייתה ממהרת לחצות את הכביש כשראתה כלב על המדרכה. ההחלטה להגיע אליך הייתה לאחר שראינו עד כמה הפחד מפריע לה בחיי היום יום, לנו בטיולים המשפחתיים ואפילו מונע ממנה להיפגש עם חברות. כבר אחרי שתי פגישות איתך, היא ניגשה לשני כלבים מחוץ לצהרון וליטפה אותם (אחרי שבקשה רשות מבעליהם). היא הסבירה שהיא רוצה להשאיר "קצת פחד" מבע"ח, כי יש כאלה שמפחידים ויש כאלה שנושכים, ושזה בסדר לה קצת לפחד.  כיום היא כבר לא מגיבה בקיצוניות ומוכנה גם לגשת ללטף כלבים, אחרי שהתגברה על הפחד הנורא שהיה לה. לעיתים עוד יש קצת חשש, אבל בזכותך היא במקום אחר שמאפשר לה להתמודד. תודה מקרב לב על השינוי שעשית לה ולנו. ז.ב (אמא לבת  7.5)  

מבוגרים

שחרור מכאבים

"במהלך השבת חשבתי איך עזרת לי וכמה יעיל ומהיר זה היה – טוב מכל הפסיכולוגים שהייתי אצלם. ליווית אותי בצמתים מורכבים בחיי. הלכת איתי בדרך יד ביד, כשכמעט ולא צעדתי מרוב כאב. ריפאת אותי, עזרת לי להבין את הגוף שלי, את עצמי, ונתת לי לראות ולגעת במה שהגוף אומר לי. לימדת אותי שיטה שאני מיישמת עד היום כאשר איבר בגוף כואב לי פיזית. בזכותך אני יודעת שהכאב מנסה לומר לי משהו. אני נותנת לאותו איבר בגוף לדבר אלי ולומר לי למה זה קורה. זה לא מוסבר, אסתי, אבל זה גאוני- כל התהליכים שעברתי ואני עוברת איתך. את אשה חכמה שיודעת להיות חברה, אם ואחות טובה. כשהכרתי אותך, עוד לפני תחילת הדרך, קראתי לך דריה ואני חושבת שזה לא בטעות כי באמת בתחושה שלי – חלק מהקדוש ברוך הוא באמת גר בתוכך ועוזר לי לקום בכל פעם שאני נופלת. אסתי, אני אני לוקחת אותך איתי בלב לכל מקום ויודעת שנהיה בקשר לעוד שנים ארוכות וטובות. את אדם חשוב ויקר בחיי. אוהבת אותך כל כך!! נכתב בדמעות" ס.ר (גיל 40)

החלפת מקום עבודה

החלפת מקום עבודה ה.א (גיל 36)

שחרור מכעס

ס.ז.א (גיל 34)