" למורן שלי אין חברים ". המשפט הזה החזיר אותי בבת אחת לגיל 13. רציתי לעזור למורן, ולו רק בגלל שאני הייתי שם. זה בדיוק מה שקרה לי.

זה היה האתגר הראשון  שלי כ Master NLP . ‏אבל לא תמיד ידעתי מה זה NLP .

מעל 25 שנים פעלתי בתחום הנחשק של ההייטק. עבדתי בחברה הנהדרת ,HP , ונהניתי מכלוב הזהב בו חייתי, עד שאמרתי די!

בכלל לא תכננתי לשנות מקצוע ובטח לא קריירה שנייה. רציתי רק להעניק לעצמי משהו. ללמוד מבחירה. לשנות את חווית הלמידה שהייתה לי.

כמעט 40 שנים למדתי מה שאמרו לי: תיכון, ממר"מ, מחשבים… לעתים נהניתי ולרוב לא.  חווית הלימודים שהייתה לי הייתה נוראית. שנאתי ללמוד.

ואז… אז הלכתי ללמוד משהו שעניין אותי באמת.  קראו לזה NLP . רק במהלך הכשרת ה- Master  השתכנעתי סופית שזה אמיתי. שזה עובד.

אחרי 6 שנים של סבל שנבע מדלקת במפרק הירך, הצלחתי באמצעות טכניקת שחרור מכאב להפרד מהדלקת והכאב. זה היה זבנג וגמרנו. ממש כמו קסם. לא זריקת סטרואידים, לא פיזיותרפיה, לא תרופות אנטי דלקתיות – רק NLP . זו הייתה נקודת המפנה  בה החלטתי  שזה מה שאני רוצה לעשות !

מאז נחשפתי לתחומים רבים להם ה NLP עוזר: פחדים, אמונות מגבילות, דימוי עצמי, תקשורת עם הזולת, מציאת / החלפת עבודה, בריאות, התמודדות עם קשיים חברתיים ואפילו פענוח חלומות ונושאים נוספים אחרים.

ולפני סיום…  אתם זוכרים את מורן, עליה דיברתי בהתחלה ? עוד באותו יום גיליתי שהבעיה האמיתית של מורן הייתה פחד מעליות. שעה לאחר מכן היא כבר עלתה וירדה במעלית ללא ליווי מבוגר, מה שאיפשר לה לפגוש חברים מחוץ לכותלי בית הספר.

מאז עשיתי כברת דרך ארוכה, וכיום אני עוזרת לילדים, נוער ומבוגרים בתחומים שונים.

תעודות והסמכות

חשוב לדעת

השינוי הוא תהליך המתבצע ע"י יצירה, ציור, דמיון, סיפור ומשחק – שמטרתם לבחון  דפוס התנהגות קיים, להגדיר דפוס התנהגות חדש/רצוי ולבצע את השינוי הרצוי.

זה אולי נשמע ארוך, אך ההיפך הוא. התהליך מהיר ויעיל.

התוצאות מתהליכי ההנחיה ב-NLP מהירות בהשוואה לגישות מקבילות.

השינוי יתבצע רק במידה שהמונחה וסביבתו לא יפגעו מהשינוי ובמידה שהשינוי לא יגרום להפסד כלשהו. הבדיקה תיעשה לפני השינוי.

השינוי אינו כרוך בשימוש בתרופות.